| anonimus11269 a întrebat:

V-am spus mai demult de o fata ca tinem unul la celalat si asa mai departe. Acuma de 1 saptamana vrea sa ne vedem mai tot timpul, cand nu vorbim si ma suna imi spune ca i-am lipsit si chestii din astea. Oare o fi un semn ca vrea sa fim impreuna? big grin dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Credibili a răspuns:

Daaa,evident. Si eu am facut asa cu un baiat, am vorbit in jur de 3 luni pana ne am sarutat. Ne spuneam ca ne e dor unul de celalalt, ca tinem unul la altul, si dupa ne am sarutat si de 7 luni suntem impreuna. laughing But da, asa s ar zice ca te place din ce ai zis tu aici, acum. Tu o sti pe fata. Eu zic sa nu o lasi prea mult sa astepte pentru ca o sa creada ca tu nu o vrei sa o sa se dea batuta. happy Succes.

4 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Ii place de tine.
Ce semn mai evident vrei? big grin

| TeckTonik997 a răspuns:

Da, vrea sa fiti impreuna, e evident. Cred ca stii si tu asta ca de aia esti asa de fericit big grin happy

| baf a răspuns:

Daa

| msKat a răspuns:

Da evient ii plae de tine si sunt sigura ca si tu o placi