| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma! as vrea sa stiu daca ma place un baiat.Aseara am facut friptura si o mancare traditionala din Spania, paella.Acel baiat era si el invitat impreuna cu familia lui.La inceput eram amandoi ff timizi si nu ne-am spus decat buna! Dupa am inceput sa vb despre scoala, etc iar dupa m-a intrebare daca vin cu el acasa sa ia mingea. m-am dus.Ne-am jucat cu mingea impreuna cu cativa copii mai mici...etc si ne-am jucat si adevar sau provocare.la care eu am spus provocare, iar el m-a provocat sa-l sarut pe obraz! m-am prefacut ca nu mi-a placut, dar de fapt inima imi batea asa de taree, chiar mi-a placut. m-a provocat asta si a doua oara. A fost ceva mai magic.eu cred ca i-a placut.eu numai cand ma gandesc la acea faza ma trec fiori. aap. mi-a spus ca ii pic bine, ne intelegem ff bine. Iar cand veni vorba de iubiti, l-am intrebat daca are iubita, el mi-a zis ca are. ce credeti ca trebuie sa fac? eu il plac, cred ca si el, dar treaba este ca are iubita, cu toate ca eu cred ca a zis-o asa sa se dea in mare. ajutati-ma plss! mss mult.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mai vbesti cu el, sa va mai intalniti.chiar daca are prietena este posibil sa nu o iubeasca sau sa nu fie multumit de ea suficient.incearca sa te apropii cat mai mult de el ca amici prima data iar dk treaba cu prietena este doar o minciuna ori el chiar nu tine la ea poti actiona si pe urmatorul plan, deoarece mie mi se pare clar ca te place...probabil este confuz. timpul le rezolva pe toate, vei vedea. te pup:*

4 răspunsuri:
| marcelan25 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti faci prea multe iluzii. Si cred ca nu ar fi corect sa intervii intre el si iubita lui. Lasa timpul sa decida. Oricum decizia iti apartine.

Răspuns utilizator avertizat
| gaita a răspuns:

Cauta pe altcineva ca sa nu o iei pe cocoasa!

| nepal111111111111111 a răspuns:

Pai, in primul rand, eu cred ca oricarui baiat ii place sa fie sarutat de o fata...probabil te place (nu te-ar fi provocat sa faci asta daca nu te-ar fi placut), dar iubirea este un sentiment mult mai profund decat un simplu sentiment; daca tu chiar il placi ar trebui sa-l cunosti mai bine. De exemplu cauta ceva comun care sa va faca sa va apropiati mai mult, un hobby ceva. Daca nu joci nu castigiwinking