| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma! as vrea sa stiu daca ma place un baiat.Aseara am facut friptura si o mancare traditionala din Spania, paella.Acel baiat era si el invitat impreuna cu familia lui.La inceput eram amandoi ff timizi si nu ne-am spus decat buna! Dupa am inceput sa vb despre scoala, etc iar dupa m-a intrebare daca vin cu el acasa sa ia mingea. m-am dus.Ne-am jucat cu mingea impreuna cu cativa copii mai mici...etc si ne-am jucat si adevar sau provocare.la care eu am spus provocare, iar el m-a provocat sa-l sarut pe obraz! m-am prefacut ca nu mi-a placut, dar de fapt inima imi batea asa de taree, chiar mi-a placut. m-a provocat asta si a doua oara. A fost ceva mai magic.eu cred ca i-a placut.eu numai cand ma gandesc la acea faza ma trec fiori. aap. mi-a spus ca ii pic bine, ne intelegem ff bine. Iar cand veni vorba de iubiti, l-am intrebat daca are iubita, el mi-a zis ca are. ce credeti ca trebuie sa fac? eu il plac, cred ca si el, dar treaba este ca are iubita, cu toate ca eu cred ca a zis-o asa sa se dea in mare. ajutati-ma plss! mss mult.

Răspuns Câştigător
| silverson a răspuns:

Intreaba-l mai multe despre iubita( de cand este cu ea, daca o iubeste ), vorbeste mai mult despre tine ( daca tine la tine, daca te place ). Daca tot este indraznetz si pare ca nu tine asa mult la iubita lui, atunci saruta-l odata si vezi ce se intampla dupa.
Mentionez ca daca o sa reusesti sa stai cu el, si in acelasi timp o sa stea cu cealalta, s-ar putea sa ai probleme in ceea ce priveste despartirea lor.

4 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Te place dar trebuie sa ai si tu putin curaj si sa il intrebi personal daca te place sau nu. Comunicarea e totul!
Si tu chiar ai crezut faza cu prietena odata ce ti-a cerut sa il saruti? Sa fim serioase...
Succes!winking

| mo0nlight a răspuns:

Treaba este ca sunt cam timida.si nu cred ca am curajul sa-i spun asta...as prefera sa-i demostrez prin fapte.:X

| funkygirl a răspuns:

Cerei ID-ul de Mess si athunci il pootzi intreba daca te place (e mai usor sa scrii)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?