| Sweet111 a întrebat:

Salut, va rog raspuns. a mai ramas citeva zile si e nunta fratelui meu si as vrea sa stiu cam ce coafura si makiaj sa-mi fac sau care mi s-ar potrivi mai bine. sa-mi fac oare parul drept sau cretos(bukle)? am ochii albastri, parul mediu si sunt bruneta! aa. si inca o intrebare n-am fost niciodata la nunta de dimineata pina noaptea dar acum cum e nunta fratelui o sa trebuiaska sa particip la tot asa ca ma ghindesc daca o sa-mi fac coafura de dimineata o sa trebuiasca sa fiu asa cu acesta coafura toata ziua si seara? problema e ca nunta nu o facem acasa ci in satul vecin! va rog sfaturi. mersi mult! funda si voturi la toata lumeaa. P. S scuze kategoria!

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Eu zic sa ti-l faci cret bucle ca mai aproape toate il au drept si nu-i asa o coafura interesanta fatil bucle e mai special iar machiajul sa fie mai natural daca ai ochi albastri date cu roz la ochi cu fond de ten un rimel un gloss roz si gata arati minunat si distractie placuta frumoasawinking