| Marius22222222222 a întrebat:

Salut! Vad din ce in ce mai multe postari cu prezervativele rupte. Oameni buni chiar nu mai putem avea încredere în Durex?

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Să fim serioși.
Să se rupă un prezervativ, de care tragi la fel ca de praștie și nu se rupe...
Eu mai folosesc, doar de la lidl, mondos, să fie ele ale naibi dacă s-a rupt vreunu.
E adevărat nu o am de cal, dar chiar și așa, doar nu ai colțuri ascuțite pe jucărie.
Mai repede după ce termină, i se micșorează repede și atunci poate să iasă prezervativul ușor.
Apoi să se și scurgă din el în interiorul "peșterii".

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Suntem convinsi că astea sunt "frecții" și motive inventate pentru a justifica momentele explorării adâncimilor fără căciuliță

| mastadont a răspuns:

Totuși, eu cred că majoritatea nu știu cum să-l pună corect și atunci se rupe. Mulți nu știu că dacă rămâne până și un gram de aer înăuntru riscul de rupere crește enorm.
Mai e și generația asta nouă care pare a fi într-o panică perpetuă, parcă ar fi niște fulgi de nea așa sunt de sensibili unii laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Nu scrie că au folosit durex în mod precis, poate au folosit altă marcă de prezervative mai ieftine.

| ZappyTV01 a răspuns:

Ce ipocrit!