| nyilasnora a întrebat:

vam scris mai devreme intr-o intrebare ca plac un baiat si el nu ma place... ei bine acum sunt intr-o relatie cu el doar ca mi-a zis ca ma imbrac super si sunt foarte sexy dar nu maai am idei ce fel de freza? sa imi fac (apropo am parul lung)si cu ce sa ma imbrac...winking? sper ca ma veti ajuta pup

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Pai poti sa te tunzi in scrari sau in v sau stilul bob. imbracate cu hainele care iti plac. conteaza sa te simti tu bine in acele haine. si de obicei daca un baiat nu iubeste o fata nu prea ai ce face. ori cat te-ai aranja si te-ai imbraca degeaba. daca dragoste si atractie fizica nu e. degeaba. daca te faci frumoasa fate pentru tine. sunt sigura ca vei gasi tu un baiat care sa te iubesca si elwinking