| Dorin_3577 a întrebat:

vasi fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta Cum pot sa cuceresc eu o fata? Eu am 14 ear ea 13 suntem intr-o clasa astept raspuns mersi!

9 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Se scrie "iar" si "v-as" si "m-ati". trage tu concluzia din ce ti-am scris

ma analfabetule.invata prima data sa scrii dupa aia sa "cuceresti" fete.

si oricum.relatiile din aceleasi clase nu rezista. asa ca incearca in alta parte

| Silviu591 a răspuns:

rolling on the floor)))))) frate.mor de ras. ce? vroiai sa`mi zici ceva sa`mi inchizi gura si te`ai incurcat si atunci? rolling on the floor))))

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Mai bine cuceresti o carte de romanalaughing

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Nu mai comenta malaughing nu vezi ce anagramat esti?
oh go on

| gabriela a răspuns:

La varsta voastra se pune in discutie problema unei prietenii. Cucerire mai tarziu...vine impreuna cu sentimente. Pana atunci rog-o pe profa de romana sa depuna mai mult efort petru corectarea ortografiei...salut!

| melissa_3397 a răspuns:

Hai sa iti raspunda macar cineva la intrebarea tabatting eyelashes ai putea sa o cuceresti daca ai sti ca te place sti cum e dragoste cu sila nu se poate! daca chiar o placi intreab-o nu ai nimic de pierdut... asa ca numa taci nu rezolvi nimicbatting eyelashes in concluzie intreab-o daca vrea sa fie prietena sau iubita ta cum iti place tiebatting eyelashes. Succes!

| Dorin_3577 explică:

Silviun95 oae concinaea ce esti ceva nu-ti place? nu citi

| Dorin_3577 explică:

Silviun95 bai risule eu dei spun lu fratimio tu ai sa stai La coltu strazii si ai sa faci laba sau ai sa eai la cioc si inkideti ppetacu odata

| maxdaymond a răspuns:

Salut... uite cum sta treaba prima data vezi-ti de cartea ta, apoi cand o sa fi pe banul tau sa agati si u fete.