| вσмвση3ℓ a întrebat:

Vi se intampla sa ejaculati in mai putin de 5 minute? Voi luati cv sa nu mai ejaculati asa repede?

6 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Da,o data mi s-a intamplat sa ejaculez chiar in 4 minute si 60 de secunde!

| Emilian65 a răspuns:

Da, mi se intampla la primul numar, dar la urmatoarele numere, actul sexual dureaza intre 5-10 minute. Nu am luat si nu recomand la nici un baiat sa ia pastile de marire a duratei pana la ejaculare.

| Samariteanul a răspuns:

Frate,pai daca esti f excitat se poate, daca nu poti sa te chinui si o oralaughing

| domnuleu23 a răspuns:

Te poti masturba sau o poti pune pe ea sa te masturbeze inainte de sex, asa o sa dureze mai mult pana la urmatoarea ejaculare.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Ai cancer... acum serios. E un truc. Daca apesi cu degetul mare partea de jos a capului penisului poti incetini ejacularea.

| VadimTudor101 a răspuns:

Http://www.gamingcloud.com/play/bulk.html dai pe viteza 1 sau intra pe link funda?