| aqodneuskwmeuxbsb a întrebat:

Vine Valentines Day si vreau sa ii iau crushului meu flori si sa-i spun ca o plac. Faza este ca nu stiu cum si nici nu prea am sanse cu ea. Ajutati-ma, va rog!

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Nu flori, uita de floare...
Nu inteleg, ce aveti cu florile alea ma? laughing
Credeti ca daca ii duceti o floare, gata, isi desparte picioarele si tu o sa fii Moise doar ca, cu toiagul in pantaloni?
De valentines day invit-o in oras, ii platesti frumusel un suc si din 5 lei afli tot ce vrei, daca ai tupeu desigur.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TediiL a răspuns:

Daca ii arati incrdere si sa fii stapan pe tine, fii oarecum amuzant si in acelasi timp arata-i ca tu o meriti si ea te merita.
Asta trebuie sa vina din propria inima