| BoBoLiNo92 a întrebat:

Vineri am un majorat al unui amic. Noi ne-am gandit sa ii ducem si lui o bordura dupa strada invelita in staniol. Vrem sa stim si noi ce faze comice sa ii mai facem. Inafara de banana cu prezervativ si nuci sau o pereche de papuci din paine sau olita cu ciocolata si frisca. Altceva mai nou daca se poate dau fundita big grin Si sorry ca nu am selectat corect categoria dar aici e cel mai pupulat big grin

Răspuns Câştigător
| Roxy a răspuns:

Pai poti sa i dai un WCbig grin
sau niste tampoane
sau te duci la majorat fara cadou.si i spui pur si simplu ca nu ai vrut sa ii iei ca iai baut.si ii dai a doua zi cadoullaughing
Cumparai ceva de femei...
Ca de exemplu niste ruj, oja
Sau si mai tarewinking
Dar pentru asta va trebuie una bucata baiat plin de tupeu si foarte feminin.Pai imbracativa unul din voi in femeie(machiaj, tocuri, peruca, rochie tot tacamul). Asigurativa ca i dati cadoul seara sa nu ii vada fata prea bine "tipei:. vorbiti cu un prieten care are amsina si sa o parcheze in fata, Iar pe masina lipiti ceva mesaj gen"Te asteapta si e fierbinte!". si il lasati sa intre in masina(daca se poate sa fie geamuri fumuri ca sa nu se vada prea bine in interiorul masinii). dupa o perioada de timp inc are os a isi dea seama ca "tipa" e de fapt tip o sa iasa din masina si o sa aiba o reactie ciudata...
La o prietena i-am cumparat un Ipod si l-am pus intr-o punga mare de cadou(imensa)si am cumparat vreo 10 role de gartie igienica. 5 le-am faramitat si le-am pus in punga sa ocupe spatiul si cu restul de 5 am invelit cutia ipod-ului... ia luat ceva timp tipei sa deschida cadoul...
Eu vreau sa ii cumpar acum unui prieten chiloti comestibili din Sex-shop, eu fiind genul mai perversadevil...

7 răspunsuri:
| dnxbv a răspuns:

O bomba cu ceas

| gigiro a răspuns:

Nu -mi place ideea cu bolovanul.Acum multa vreme, se facea o cutie mare frumos impodobita, in interiorul careia se asezau alte sute de cutii goale.La sfarsit, se gasea si o cutiuta care continea ceva sau doar o capatana de usturoi sau alte nimicuri. Dar astazi, lucrurile s-au schimbat mult, asa incat, asteapta alte sugestii. Distractie frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici http://www.cadourihaioase.ro/ cadouri haioase cu gramada daca chiar vrei sa-i faci un "cadou penal"

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un vibrator, nepretuit love struck.

| Derye a răspuns:

Vrei sa ii duci toata bordura? O sa iti trebuiasca mult staniol.

Mergi, iei o curva, si i'o prezinti.

Cel mai bun cadou ever.

| BoBoLiNo92 explică:

Rocky ma gandeam sa ii facem autostrada laughing Unu` a mai primit o data o bucata de bordura big grin

| Mihaela_Mitrea_1996 a răspuns:

Pe multe hartiute colorate scrii la multi ani si numele respectivului si i le lipesti pe masina, in fata blocului, pe scare, etc :3 Sau umpli o cutie cu baloane si dedesubt pui prezervative, sauuu in loc de baloane umfli prezervative laughing