| ekkk a întrebat:

Salut
Voi cum convingeți o fata sa facă sex?
Care sunt metodele voastre?

4 răspunsuri:
| reyandy45 a răspuns:

Pai, unii vor zice ca e o metoda gresita, dar cea mai rapida metoda pentru a convinge o fata sa faca sex cu tine e sa-i dai cu ceva in cap sa o duci la tine acasa si dupa totul o sa curga de la sine, probabil o sa strige viol cand se trezeste, dar stai linistit totul este un rol, crede-ma ca-i face placere mai mult decat tie. Asta e visul oricarei fete, spun din experienta

| RedBull69 a răspuns:

O exciti genius te joci cu sfartecurile ei si daca te lasa bagi mana la pasarica si tot asa o pupi pe gat si asa

| Relic a răspuns:

Scot *** si scriu pe ea suge.ma

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Si ceva imi spune ca saracu copil chiar vrea o idee buna laughing)
Sa dezvoltam sarpunsurile = glumitele.
Deci:
1. Viol = nu bun tongue
2. Cloroformul de fapt dureaza chiar si peste 5 minute, pentru a avea efectul de a aduce o fata la etapa de inconstienta si poate avea si ciudatul efect contraindicat - sufocarea. = nu bun!
3. Daca pui aceasta intrebare aici inseamna ca nu ai ajuns nici sub tricou, nici in pantaloni. Dar sunt si zone mult mai putin "aparate". Sarutul executat corespunzator poate excita foarte mult. Poti avansa la lobul urechii sau chiar pe gat sub ureche. Tine totusi cont ca si acestea sunt tot zone intime si nu are ori si cine acces la ele. Daca nu esti lasat nici la aceste zone, schimba fata.