| blue-star a întrebat:

Voi despre ce ati vorbii cu un baiat de 18 ani? Eu am vb cu el despre sport, muzica, sex, hobby-uri, etc. si nu stiu despre ce sa mai vorbesc cu el.Si ce intrebari sa ii pun? I-am pus intrebari legate de fosta lui prietena(dar numai 2 sau 3 ca stiu ca nu ii place asta), despre viata sexuala, despre sporturile pe care le practica si tot felul de chestii de genul asta.
Dar de la o vreme incoace nu mai stim despre ce sa mai vorbim. Dau funda la cine imi da cele mai bune idei. Apropo, sa stiti ca eu si cu el suntem doar prieteni si nu ne-am vazut fata in fata pana acum, asa ca vorbim doar pe mass.Si sa nu-mi spuneti ca eu nu stiu cine e in spatele monitorului sau chestii de genu' pentru ca eu nu asta vreau sa aud.

2 răspunsuri:
| blue-star explică:

Dati-mi raspunsul si printr-un mesaj ca nu pot sa-l vad aici.

| Mara a răspuns:

Incercati sa povestiti intamplari din copilaria voastra.sunt sigura ca asa nu o sa va mai plictisiti ore intregismug

succes! si s'o pui de'o combinatielaughing