| sweet21 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de 2 ani si 2 luni si nu stiu de ce in ultimul timp e mai rece cu mine decat de obicei. Imi zice ca ma iubeste si vrea sa mai dam o sansa relatiei noastre. Ati trecut printr-o situatie asemanatoare? Cum as putea sa il fac sa fie iar ca inainte? Il iubesc enorm si chiar nu as vrea sa il pierd. Va multumesc mult pentru sfaturi:*

7 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Dacă e rece, poate are ceva probleme. oricum incearcă sa vorbeşti cu el deschis. vă cunoaşteţi de mult timp şi nu cred ca dacă l-ai întreba care e motivul nu ţi l-ar spune. iar dacă se întâmplă să nu spună fi şi tu la rândul tău indiferentă, aşa trebuie trataţi bărbaţii atunci când ai impresia că îi pierzi! baftă :*

| nesuferit a răspuns (pentru Cosmiinna):

Daca si tu la randul tau il tratezi cu indiferenta, stii ce se vor alege de cei 2 ani si 2 luni de relatie? Pace!

| Cosmiinna a răspuns (pentru nesuferit):

Ok de ce mereu comentezi la comentariile mele? eşti frustrat? straight face in primul rând crede-mă că şi eu sunt în aceeaşi situaţiewinking...

| nesuferit a răspuns (pentru Cosmiinna):

1. mi se rupe grav tare cine esti tu, nici nu m-am uitat la nume 2.am incercat sa o ajut cu un sfat, cu indiferenta nu rezolvi,... daca tu crezi ca ai sa rezolvi ceva sau ai sa inpresionezi pe cineva cu idiferenta ta, esti libera sa faci ce vrei.

| Cosmiinna a răspuns (pentru nesuferit):

Bun gata, nu mai da atâtea replici dacă ţi se rupewinking

| nesuferit a răspuns (pentru Cosmiinna):

De fapt adevarul e altul, cand tiam citit nicknameul, mi s-a sculat **** deodata, ce zici m-am indragostit de tine? sau ce o fi?

| Cosmiinna a răspuns (pentru nesuferit):

Mda, eşti chiar nesuferit. poţi înceta? nu am chef de copilăriile tale happy... îţi spun eu ce e, nesimţire! în fine aşa sunteţi voi băieţii din ziua de azi, ignoră-mă pur şi simplu'.