| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Vorbesc de putin timp cu o fata. Ea are un prieten care a venit din strainatate dupa ceva ani. Problema e ca au decis sa inchirieze o locatie si sa stea peste noapte impreuna acolo. Mie unu nu mi se pare ca ar fi doar prieteni facand asta. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E ca atunci cand joci poker si astepti A sau 9 ca sa prinzi chinta.winking

| Dingo30 a răspuns (pentru wildthing):

Poti fi un pic mi clar te rog?laughing

| wildthing a răspuns (pentru Dingo30):

Se mai cheama si "joc la doua capete". happy

| user3476 a răspuns:

Nu sunt doar prieteni, ci prieteni cu beneficii dacă pot spune așa... Acum să nu crezi că fata locuind împreună peste noapte cu acel băiat nu vor face nimic.vor sta separați gândindu-se că vorbește și cu tine și nu are voie să facă nimic.
E clar că se vor întâmpla chestii între ei, abținerea e grea.
Iar părerea mea (pe care dacă vrei o iei în considerare, dacă nu..nu) este să nu mai continui să conversezi cu ea din moment ce se află într-un început de relație. Nu poate nimeni să spună că sunt doar "simpli prieteni" pe când ei locuiesc împreună.
Ea vorbește cu tine dintr-un motiv simplu: dacă nu-i merge cu acel băiat sau nu-i va plăcea de el pe parcurs, tu vei fi a doua opțiune.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i vorba de sex cu iubitul din strainatate, iar tu esti in plus.
da-i papucii ca relatia asta nu va putea fi niciodata una serioasa sau fericita, daca ea alearga cu sufletul la gura cum vine ala din strainattate, sa petreaca noptea cu el.