| DariaCroitoru a întrebat:

vreau sa aflu ceva... uite povestea...
Imtram pentru prima oara in clasa unui liceu si am vazut un baiat pe nume Tudor si e atat de dragut...Imi face cu ochiul de o vesnicie si nu stiu daca ma place...il plac mult...oare sa ii fac si eu cu ochiul? sa fac eu primul pas? Va rog ajutati-ma... Ofer funda pentru cel mai folositor raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Pai daca iti place atat de mult, fa-i si tu cu ochiul! Eventual poti sa faci chiar si primul pas, pentru ca vad ca nu te deranjeaza. Momentan, fa-i cu ochiul si vezi daca nu face el primul pas. Daca nu face niciun pas dar in continuare iti face avansuri, poti sa faci tu primul pas. Suna bine, Daria si Tudor! happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cert ca te place dar tu sa faci primul pas este riscant insa poti sa-l incurajezi pentru a vedea cumse va comporta in asemenea conditii.

| neutrino a răspuns:

Asteapa si vezi daca este in stare de mai mult.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pai eu nu cred ca fata ar trebui sa faca primul pas. Daca ii spui ca-ti place de el o sa te aiba la mana. Mai bine lasa-l pe el sa-ti spuna...