| BigLike a întrebat:

Salut vreau sa aflu daca exista vreo cale prin care actul sexual / masturbarea sa dureze mai mult (baiat)

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA exista cand o faci te gandesti la altceva iar cand ti se apropie sa iti dai drumul incetezi orice fel de miscare sau o scoti din partenere. Si dupa continui.

| Andreiu68 a răspuns:

Cand o faci sa te gandesti la altceva, consumi alcool inainte, te opresti 2-3, minute dupa continui iar, schimbi pozitia, ori te masturbezi inainte cu o ora -2.