| jon_3492 a întrebat:

vreau sa fac sex cu o fata care a avut foarte multe relatii sexuale, poate sa aiba vreo boala cu transmitere sexuala. Pot sa fac sex cu ea daca o sa folosesc prezervativul? totul va fi bine? sau e posibil sa ma contaminez si eu

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Daca faci cu prezervativ de calitate (scumpe) nu vei avea asa mare riscul, vreo 10%...
Dar totusi daca ai avea posibilitatea sa faci cu cineva care nu a facut sex chiar cu toata lumea si e o fata mai ingrijita ar fi mai bine cu aia...
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| liviu42 a răspuns:

Va fi bine cu prezervativ stai linistit.

| gaby37 a răspuns:

Pff e curva da pai e sansa si cu prezevativu tongue una o imbolnavit 287 de persoane intr-un an cu toate ca cu uni a facut cu prezervativu

| danny15 a răspuns:

Profesoara de biologie nea explicat ca prezervativele care contin latex prin alaea nu se transmit boli cum ar fi durexul iar fara latex se transmit