| blue-star a întrebat:

Vreau sa intreb baietii:de ce atunci cand raniti o fata si vedeti ca o doare si ea va spune ca nu mai vrea sa aiba nicio treaba cu voi, ca vrea sa va uite si chestii din astea voi ii respectati dorinta o zi-doua si apoi incepeti iar sa fiti buni cu ea si sa va prefaceti ca nu s-a intamplat nimic? Voi chiar nu realizati ca ati ranit-o cu adevarat si ca daca o cautati si incercati sa o induplecati ii faceti mai mult rau? De ce mereu credeti ca daca spuneti,, imi pare rau!" sau,, te iubesc" sau,, promit sa ma schimb" sau alte chestii de genu' fata o sa va ierte si o sa va,, pice in brate"? Dau fundita celui mai sincer baiat!

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Poate din cauza ca unele fete doresc sa fie dure cu ele. Isi doresc sa fie pasive in fata unui baiat.

Chestia este ca intr o relatie buna exista si certuri. Si cel mai bun mod de a scapa de certuri este o pauza de 2-3 zile.

5 răspunsuri:
| kimora_8189 a răspuns:

Buna. sunt fata dar poate te ajuta parerea. pentru ca atunci cand se simt refuzati incerca din nou sa recucereasca si nu neaparat din sufet ci doar ca sa isi creasca respectul de sine.privesc o fata ca pe un joc pe care incerca sa il castige si daca fata se arat disponibila nu mai are nici un interes pentru joc.

| NeverHadAFriendLikeMe a răspuns:

Lucrurile astea le fac doar cei care nu iubesc cu adevarat, indeferent ca sunt baieti sau fete...

| Bogdanst a răspuns:

Cu toate fetele ce am avut o relatie, am ramas amici.Chiar cand isi aduce aminte ca am fost impreuna mai radem pe tema asta laughing, sincer depinde si de situatie.
Nici un baiat nu poate sa-ti spuna cea ce vrei tu sa afli. O zi buna

| bOse a răspuns:

Pentru ca avem momente de nebunie temporara.

| Curci a răspuns:

Fiindca unii baieti s-ar putea sa se fi indragostit de acea fata si realizeaza ce au facut mereu atunci cand e prea tarziu. Sau nu vor sa ramana singuri