| zuzu398 a întrebat:

vreau sa intru in discutie cu o fata pe facebook pe care am vazut-o o singura data adica nu o cunosc aproape deloc si habar n-am cum sa incep discutia adica daca intru ceva gen salut ce faci? o sa zica bine tu? si o sa fie cam gata ceva idei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e sa renunti la FB pentru real life. Plimbate cu prieteni, discuta, glumeste, agata, si cand esti langa o fata si o intrebi buna ce faci, vei avea mai multe subiecte de discutat, pentru ca vei sti cu ce e imbracata, ce parfum foloseste, ce culoare are rujul de pe buzele ei, etc.
Spor

| zuzu398 explică (pentru anonim_4396):

De iesit afara ies zilnic...da nu prea am cum sa fac sa ma intalnesc cu fata respectiva... ca de aia am pus intrebarea ca mi-e mult mai usor face to face decat pe facebook