| htWtMj a întrebat:

Salut, vreau sa ma despart de prietena mea, adica nu stiu nu simt nimic pentru ea...cum sa-i zic?straight face

9 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Spune-i ca nu simti nimic pentru ea si ca e mai bine sa ramaneti doar amici.

| GyeBaek a răspuns:

Zi ca relatia voastra numai poate continua.

| Miauti a răspuns:

Pai cum ne ai zis si nou acum. Imagineazati ca santem noi!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Paiii daca nu simti nimic pentru ea atunci dc te`ai mai bagat pe ea? angry doar ca sa-i ranesti sentimentele? phbbbbt

Nu va inteleg pe voi genul asta de baieti, doar ca sa va aflati in trebuie phbbbbt

| friday a răspuns:

Ii spui pur si simplu adevarul.

| Gicone a răspuns:

Ii zici asa: "du-te de aici, nu simt nimic"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca simti asta, atunci nu mai continua. Nu ar mai avea rost. Ii zici pur si simplu ce simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratie sunt in aceeasi situatie. Am 23 de ani si sunt constient de tot, stiu ce am de facut. Problema mea este ca sunt un mare sufletist. Nu m-am gandit o secunda sa-i fac rau dar nici nu mai pot continua pentru ca nu este ceea ce imi doresc. Faza e ca stiu ce inseamna sa suferi si sa nu dormi noaptea. Imi este foarte greu sa-i spun adevarul pentru ca o va rani rau si eu nu mi-o voi ierta mult timp. Este greu dar sper sa-ti gasesti linistea. Te salut

| Monnicaa a răspuns:

Pai, daca e sensibila ia-o usor, spune-i cum stau lucrurile, explica-i ca nu simti nimic pentru ea. O fata e mai sensibila de obicei, si daca ea simte cu adevarat ceva pentru tine, o sa sufere.am tecut prin asta si stiu cum e big grin Parerea mea e sa-i spun direct ce simti( ca nu simti nimic) si ca mai sunt si alltii baietibig grin Sper ca te-am ajutat :*