| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa va intreb ceva pe fata pe care o iubesc foarte mult mult am vazut-o sarutandu-se cu un coleg de la mine din cls. Cand am vazut-o aproape am lesinat acum sunt nelinistit sunt obosit nu stiu ce sa fac la telefon nu mai raspunde fata ajutati-ma acord funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imcearca sa ii atragi atentia :de exemplu cand esti langa ea si ai ceva in mana prefate ca iti cade si asa sigur va vorbi cu tine in un mod sau altu.Iti spun asta pentru ca si mie mi s-a intamplat si a functionat. spre sa iti foloseasca sfatul meu

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Tind sa cred ca nu erati impreuna si ca fata nu stia de sentimentele tale. In acest caz nu poti decat sa realizezi ca nu te place si nu sunt sanse sa fiti impreuna. Mergi mai departe.

Daca aveti o relatie ar trebui sa vorbesti cu ea si sa puneti cartile pe fata. E mai bine sa fiti sinceri. Cere-i sa iti spuna care e treaba si incearca sa fii calm si sa accepti situatia. Nu poti schimba nimic. Nu te place.

Viata merge inainte. De multe ori iti dai seama pe urma ca in realitate nu ai fi vrut fata aceea. Nu ai pierdut nimic.

| TąNyą a răspuns:

Daca nu esti impreuna cu ea ar trebui sa stai de vorba cu ea fata in fata vezi daca tine la tine si daca e asa spune-i si tu ei tongue si. smug kiss her tongue

| TąNyą a răspuns:

Hmm poti s-o intrebi cu care din voi 2 sa fie ori. sa-i spui papa. Nu cred ca te iubeste ci e doar o fata care se plictiseste.

| cossmy a răspuns:

Uite aici, sunt exact in aceeasi situatie
http://www.tpu.ro/......c-aceeasi/

| monique a răspuns:

Aveti prieteni comuni? roga un prieten sa o aduca la intalnire cu tine face to face. Apoi sa va lase sa vorbiti intre patru ochi. Dar pana atunci incearca sa te calmezi. Bea un ceai de lavanda, sau ia un calmant usor si dormi, sanatatea e mai importanta acum mai mult decat orice. Lamureste cu ea, si dupa mai povestim, in functie de ce ati hotarat. Poti sa-mi scrii mesaj privat, sau mail.

| Adela50 a răspuns:

Daca s-a sarutat cu el, inseamna ca nu simte nimic pentru tine. Du-te la ea, intrerab-o daca simte ceva pentru tine, iar daca nu simte, incearca s-o uiti.Asa vei suferi si mai mult vazand-o cu altii.

| perfusion a răspuns:

Pai daca esti impreuna cu ea, ti'a dat papucii este clar, tu ai tinut la ea, iar ea doar s-a folosit de tine(Mi s-a intamplat). Dar daca nu esti impreuna cu ea, ar trebui sa ii zici ce simti, ca o iubesti cu adevarat, poate si ea te place, ar trebui sa ii spui! Sper ca iti este de folos!

| aleksy a răspuns:

Viata merge inainte cu sau fara eawinking

| emy_8408 a răspuns:

Poi daca ea nu stie de sentimentele tale e logic ca ea sa faca ce vrea, dar poate sa ii placa si de tine si incearca sa te faca gelos, iar daca erati impreuna e clar ca nu simte nimic pentru tine.
La telefon daca nu iti mai raspunde poate ca nu o mai lasa actualul... daca ai sa ii spui ceva spune'i in fata.tongue

| ada_8083 a răspuns:

ciudat o fata sa faca asta mai ales ca fetele au o sensibilitate iesita din comunhappy si pun suflet pe orce. ma rog.chatterbox si mai ciudat e caa sa sarutat cuu un coleg de al tau chatterbox si stia caa poti afla oricum ppoate chiar nu mai simte nimic... cu toate ca ma indoiesc ar fi bine saa vb cu ea. fata in fata sa aveti o dicutie serioasa spune-i ce simti u pentru ea si mai spune-i si cum te-ai simtit cand ai vz sarutandu-se cu colegul tau... happy bafta

| stefangs a răspuns:

Va multumesc pentru sugestii da si eram impreuna acum am vb cu ea la scoala si a zis ca dabea acum am aflat ea era iimpreuna si cu mine si cu el acum cand am auzit nu stiu ce sa mai fac paraca nu mai sunt pe lumea asta ajutati-ma plz