| sabrina_3500 a întrebat:

vreau un mesaj prietenului meu ca sa-l doara si pe el asa cum ma doare si pe mine il sun si nu raspunde i-am scris sms si tot ceva gen de ce teporti asa cu mine.etc nu de despartire

5 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Indiferenta doare de cele mai multe ori. Nu il mai cauta! Demonstreaza-i ca esti tare si ca nu te lasi calcata in picioare!

| CandyES a răspuns:

Baieti mai fac din astea, asta nu inseamnca ca nu te iubeste, asta inseamna ca nu te prea aprecieaza...nu cu sms sau mess rezoli problema asta ci vorbiind fata in fata deschishappy, sigur el nu prea isi da seama ca pe tine te doare, deaorece el nu simte astahappy, noi suntem mai sensibile.nu incerca chestii de genu sa-l faci pe el sa sufere deaorece doar tu o sa ai de suferitwinking.el nu prea happy

| adytzoi a răspuns:

Poti sa ii trimiti un mesaj in care ii scrii "Vreau sa ne despartim" si apoi unul in care scrii "Scuze...nu era pentru tine"

:d

| 93ely a răspuns:

Cel mai bine ignora-l o sa vezi ca atunci iti simte lipsa si se reintoarce la tine, automat acum e stresat datorita faptului ca tu il suni intruna si ii dai msg.cand o sa se simta singur va reveni la tine, nimanui nu ii plc sa fie stresat, daca el te ignora tu dc nu o fc...indiferenta doare!happy

| AndyPNK a răspuns:

Scriei ceva de genu "Stii ce nici numai imi pasa nu mai vreau sa aud despre tine de acum incolo pur si simplu am sa te ignor"
Cineva mi-a scris ceva de genul asta si m-a durut rau...