| AmDatONLaDrift a întrebat:

Saluta Tpu.Am si eu o intrebare e cam prosteasca....cum fac penisu sa fie mai lung sau mai gros.Dau Fund.multumesc.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunile penisului nu se pot modifica, deocamdata. Nici stiinta medicala si nici cercetatorii din laboratoarele medicale nu au reusit sa puna la punct pana in prezent nicio astfel de metoda. Marimea penisului este mostenit, fiind in functie de ceea ce este inscris in mesajul genetic existent in cromozomii din ADN-ul fiecarui individ. Toate medicamentele, lotiunile sau aparatele/instrumentele produse si comercializate in vederea maririi instant dar mai ales "cu garantia" ca acestea si functioneaza/au efect sunt minciunile sfuntate ale unor sarlatani care prin astfel de procedee storc foarte multi bani de la niste amarati/frustrati ai sortii. Orice barbat poate suplini lipsa de centimetri privind lungime sau grosimea cu ajutorul buzelor a limbii si a degetelor care daca sunt bine folosite, pot produce adevarate minuni.

| LoveSleep a răspuns:

Scoți floarea din ghiveci și ți-l bagi acolo. Nu uita să-l uzi.
Ai grijă că e o metodă netestată. N-ai vrea să spargi ghiveciul.

| Oana92 a răspuns:

Nu poti! Orice tampenie care exista pe piata si care promite modificari de lungime sau grosime a penisului e doar atat: o tampenie!

Răspuns utilizator avertizat
| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite ezista o multime de doctorii si geluri care sa ajute sa te faca sa pari mai impresionant dar daca e o problema faptul ca dai fund s-ar putea sa nu-ti placa la fel de tare si deaiai sa nu intri in stare de erectie uite incearca sa nu mai dai fund vreo 6 zile si dupa aia vezi daca sa imbunatatit situatia eventual incearca si as te epilezi sti numa ai grija sa nu te tai incerca cu gel seara faina mult noroc