| daniel8823 a întrebat:

Salutare. Ajutati-ma si pe mine cu cateva sfaturi va rog. Iubita mea a plecat acum cateva zile in Anglia pentru o perioada de 6 luni. Sincer sa fiu eu am incredere in ea pentru ca o cunosc destul de bine si ne iubim foarte mult, avem multe planuri impreuna pentru viitor. Ideea este ca vreau si eu cateva sfaturi, cum sa fac sa treaca tot timpul asta mai repede, ce sa fac... cert este ca simt ca o iubesc din ce in ce mai mult. Rog pe cei cu chef de glume proaste sa se abtina! MULTUMESC

7 răspunsuri:
| ramonika125 a răspuns:

Si prietenul meu e plecat de 8 luni, cand ma simt singura ascult muzica pe care o ascultam cand eram cu el, ma gandesc la clipele frumoase, imi petrec timpul mai tot timpul la el pe facebook, sau la el pe mess, asta imi da incredere in el. Fi tare, desi dintanta e mare revederea e foarte dulce

| daniel8823 explică (pentru ramonika125):

Plecat de 8 luni? straight face si cand se intoarce? nu iti este greu fara el? cum a fost pana acum departe unul de celalalt? sad

| daniel8823 explică (pentru ramonika125):

Plecat de 8 luni? straight face Si cand se intoarce? Nu iti este greu fara el? Cum a fost pana acum departe unul de celalalt? sad

| ramonika125 a răspuns (pentru daniel8823):

Pai vine acasa o data pe an adica trebuie sa vina peste 3 luni, imi este foarte greu fara el, dar vorbim la telefon pe mess si trece repede timpul.asta este a fost dragoste a prima vedere si increderea ne leaga foarte mult.

| Th3RiP a răspuns:

Pai ar trebui sa practici un sport, sa mergi la sala, sa te plimbi pe afara...

| Versace_Geany_1993 a răspuns:

Frate daca stai in casa si asculti muzica cum zice domnsisoara,, mai rau te arzi la inima, incearca sa iesi pe afara cat mai des, cu prieteni mcu sau fara ..mai vb si tu cu ia pe mes,,, etc

| daniel8823 explică:

De stat in casa nu prea stau pentru ca lucrez. vorbim la tel si prin sms atat cat se poate, pentru ca si ea lucreaza de dimineata pana seara, cu toate ca vorbesc cu ea tot imi este f greu fara ea...sad