| HicksStaton a întrebat:

Salutare!
Am 15 ani si imi place de o fata care are tot 15 ani.Suntem la acelasi liceu si ieri am avut balul.Un baiat din clasa ei mi-a zis mie ca vrea sa danseze cu mine, dar eu am refuzat.Am crezut ca minte.Bun, am inceput discutia in dimineata aceasta cu fata si i-am zis ce mi-a zis baiatul.A zis ca nu este adevarat ca ea s-a certat cu el si acum o tachineaza.Nu mai stiu ce sa cred este adevarat sau nu? Bun, am continuat discutia.In jurul amiezii am vorbit cu ea si imi zice sa nu o mai stresez asa (e adevarat imi trebuia nr. ei de telefon, sa aflu unde sta,, daca are prieten iar eu am pus pe o fata sa o intrebe) dragostea asta'...Aceasta mi-a zis ca ma respecta ca imi place de ea, ca sunt respectuos si vorbesc frumos dar intre noi doi nu poate fi o relatie, doar prieteni.Acum vreau sa stiu ce pot face ca sa fie mai mult decat o relatie, deoarece eu chiar tin la ea si nu vreau sa imi iau gandul de la ea.

Rog seriozitate!
Multumesc.

4 răspunsuri:
| TrooololololololoJR a răspuns:

Anuntul.ro/matrimoniale/ea%cauta%partener

| Dennylsyon a răspuns:

DUDD fa-o sa rada tine de fiecare data... sari cu funda?

| HicksStaton explică (pentru Dennylsyon):

Nu e indeajuns sa o fac sa rada pentru a creea o relatie.

| HicksStaton explică:

Nu e indeajuns sa o fac sa rada pentru a incerca sa o fac sa ma placa.