| Dariushd20484 a întrebat:

Salutare, am 16 ani, nu pot decalota penisul si nici sex nu am cu cine sa fac si as vrea sa folosesc un,, pussy toy" si as vrea sa stiu daca pot sa decalotez penisul folosind aceasta fiindca simplu nu pot. Vreau sa stiu daca se poate! Multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ai FIMOZA grad mare, odata ce nu poti decalota penisul si evident nici sex nu vei putea face (nici cu jucarii si nici cu fete), pana nu mergi la un MEDIC UROLOG sa te opereze si sa-ti elibereze cucul.
Nu, din pacate nu glumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai nevoie nici de pussy toy, nici de pussy real sa decalotezi, Asta o poti face si cu mana...

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă nu merge cu mâna, acea jucarie nu va ajuta, înseamnă că ai fimoză și trebuie să faci operație

| TobiasCotoi a răspuns:

Grija mare un medic sa vezi

| costelspoitorfaptas a răspuns:

Salut,mai intai treci pe la un medic, iar dupa va veni de la sine.

| DragosCeausu a răspuns:

Il poti decalota cu mana, nu se intampla nimic, poate putina durere dupa decalotare, dar penisul sa fie in erectie