| Flv4291 a întrebat:

Salutare! Am 18, sunt băiat, și deși mă consider hetero, mă excită mai degrabă filmele porno gay. Să fie ceva psihologic, emoțional, o problemă sau înseamnă în mod evident ca sunt gay?

Răspuns Câştigător
| ZappyTV01 a răspuns:

Daca nu vrei sa fi gay! nu te mai uita la gay eu de curiozitate m-am uitat si m-a facut scarba si nu mam mai uitat deloc! daca tu te uiti la aia, aia o sa fi in viata (vorbe adevarate!)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu cred ca etsi gay, ca toata lumea se excita cand are imagini cu organele sexuale si se uita la filme porno, dar asta NU te face gay.
Sfatul meu este sa ai rabdare ca sa cunosti fete, sa ai sex cu ele si daca nu te atrag si nu-ti place abia dupa aceea sa te muti la baieti.

| Miruna333 a răspuns:

E posibil sa fii bi. Poate te atrag mai mult filmele porno cu barbati, dar poate in viata reala, opusul. Nu asculta raspunsul castigator cu,, nu te mai uita daca nu vrei sa fii gay'', cea mai mare prostie auzita vreodata. Nu poti sa opresti ceea ce vine natural. Daca asta esti, asta este. Cui ii pasa? Sunt unii oameni, se ascund si se prefac toata viata, doar pentru statutul social, nu face asta, o viata aia, nu te ascunde si nu fugi de tine.

| Cinic a răspuns:

Esti homalau 100%. Eu daca vad din greseala pornache cu gay, mi-se face scarba. Faptul ca te atrage funduri paraose de barbati in loc de pasarici finute, te face gay.

| Anonimboy111 a răspuns:

Ori esti curios ori esti bi

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Cred ca esti gay! Ar trebui sa te accepti pe tine insuti!