| Flv4291 a întrebat:

Salutare! Am 18, sunt băiat si deși mă consider o persoană hetero, mă excită mai mult filmele porno gay. Cunoașteți situația? Înseamnă neapărat ca sunt gay?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Și dacă faci sex cu un băiat nu ești homosexual, in perioada 14-25 de ani nici nu ești conștient de tine,ar trebui părerea mea sa nu se mai promoveze atat homosexualitatea, ce să știi la vârsta aia sa fim realiști, da uni sunt maturi, poate conștienți, dar majoritatea nu cred, majoritatea la 30 de ani ne dăm seama de viață

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Experimentează viața cu înțelepciune, poți fii bisexual deși repet ești încă un copil imatur

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred.Te excita actiunile care se intampla acolo!

| Justanairhead21 a răspuns:

Salut! Posibil sa fii curios si/sau in explorare. Nu esti neaparat gay, ci poate bisexual. Pot sa te atraga ambele sexe. Si e okay asta.