| anonim_4396 a întrebat:

Am ceva timp de cand ma masturbez iar dintr-o data cred ca mi s-a rupt ata sau nici nu stiu cum sa descriu, nu am simtit nimic si nici nu a curs sange dar dupa ceva timp am simtit ceva pe varful penisului iar cand m-am uitat era o bucata de carne acolo si m-am speriat, inca o simt acolo si ma doare foarte putin din cand in cand. Tin sa precizez ca nu sunt circumscris si dupa cum am spus cand mi s-a rupt nu am simtit nimic si nici nu a curs sange. Este normal asa ceva? Sper ca nu este nevoie de vreo interventie medicala sau ceva, nu ma pot duce... si ai mei nici nu stiu de treaba asta. Dau funda! Fara raspunsuri prostesti.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ba da ai nevoie de interventie medicală si asta cit mai urgent, ca stînd asa se va infecta, mergi la medicul de familie si cere i trimitere la urologie, acolo medicul urolog va constata daca intr-adevar te ai dezvirginat in urma masturbării, si cel mai important, va curăța si dezinfecta rana si penisul, ca daca stai asa faci infectii pe capul penisului de care o sa scapi destul de greu si cu multe pastile. Ce varsta ai? Nu ai prietenă? Macar te dezvirginai cu ea, ea pe tine si tu pe ea, asa e nasol ce ai facut tu.

| Jurasim a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

22 am. Nu este cine stie ce, am stat si am studiat mai de aproape problema si ata nu este rupta, dar zona este inflamata si de fapt ce simteam eu acolo este chiar ata. Probabil am fortat preputul la masturbare de s-a inflamat putin. Am pus tetraciclina de jur imprejur.

2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Trebuia să folosești sfoară, se rupe mai greu decât ața