| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare am fost la psihiatru și am fost diagnosticat cu tulburare de anxietate,și mi-a recomandat serodeps,și de când le-am luat mă ține mai mult în pat, de exemplu înainte să le iau mă ține 1 minut, ieri mă ținea cel puțin 15 minute,oare care o fi cauza, că dăunează la potenta sau că de la anxietate aveam ejaculare rapida?

1 răspuns:
| Mindfulness a răspuns:

De la anxietate te poți confruntă cu ejacularea precoce 100%, de la problemele emoționale in toate cazurile. Fii fericit daca e adevărat ce spui, am luat și eu anxiolitice și nu m-au ajutat deloc, tu ești mega norocos.