| LexuKrys a întrebat:

Salutare,am mai pus aceasta intrebare si nu am fost multumit de raspuns de aceea am decis sa o mai postez odata.
am o mica mare problema.
Si anume: Duminica, fac cu prietena mea 1 an de relatie. Am ales florile, vinul...
Problema sta in felul urmator.
Ea a spus ca pregateste cina. Eu sa aleg muzica. A spus ca stie ca nu o voi dezamagi. problema e ca nu e romanca (este o englezoaica.) daca era romanca puneam niste salam si gută si scapam de treaba. Glumesc.
As dorii niste melodii de genul :

Kraddy-forbidden
Alina baraz - make you feel
Oliver heldens - gecko

Ati prins voi ideea ceva cu tenta erotica.

Poate sa fie din :trap,trance,dubstep, etc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu îi pui dubstep la o cină romantică?
Pasionaţi de roboţi sau?

| RecKinul a răspuns:

Uită-te la filme erotice şi încearcă să recreezi şi tu o atmosferă identică. Numai tu ştii cam cei place prietenii tale şi ce o satisface cel mai mult. Noi nu-ţi cunoaştem prietena ca să-ţi dăm un sfat sigur. Oamenii au caractere diferite, pot mai romantici sau dimpotrivă mai practici. Interesul este să o faci fericită indiferent de metoda folosită. Vezi şi tu ce o impresionează mai mult: florile, muzica, vorbele dulci etc. Tu o cunoşti.