| Nicole_7736 a întrebat:

Salutare.am nevoi de ajutor. imi place de un baiat de la mine din liceu, din clasa si nu stiu cum sa fac primul pas. sau dati-mi ceva indicii cum as putea afla daca si el tine la mine.ma bazez pe voi:*

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Incearca sa nu pari interesata de el. imbraca-te sexy, si incearca sa fii pe placul lui. vb cu el DOAR daca gasiti un subiect comun, dar sa fiti in grup. si tot cu grupul mergeti la un film de groaza, stai langa el, fa-te ca te sperii de moarte, si el o sa te calmeze.

| zapalicii a răspuns:

Pe scurt'. da'te la el`! fii mai cu tupeu'. fa'i 2-3 complimente [ceva gen :esti frumos. de trebuie. etc] pune un prieten de al tau sa il intrebe daca te place`!winkingsh'. restul te descurci tuwinking