| Doina234 a întrebat:

Salutare am nevoie de ajutor, Prietenul meu a vrut sa faca sex cu mine dar eu nu am experenta pentru ca nu am mai facut asta niciodata.Eri aproape am ajuns dezbracati si cind s-a apropiat si a inpinso am simtit o durere si mam ferit speriata. Lam rugat sa aminam pe data viitoare si el a fost deacort.Nu stiu ce sa fac mi-e frica dar vreau sa fac sex cu el. Fetelor ce sfat imi dati. Mea zis ca stau incordata si cu frica si asta deloc nu ma va ajuta dar de durere? ajutor va rog funda

16 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Esti virgina, nu? Sau cel putin ai fost.
Cati ani ai?

| rlkaa a răspuns:

Sfatul meu este ca intai de toate sa inveti sa scrii corectwinking

| athos01 a răspuns:

Trebuie ca el sa te excite mai mult ca tu sa nu mai fi asa incordata, dati mai multa atentie preludiului, excitativa mai mult, daca vrei sa mai vb.da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai vai vai, fata din tramvai

| iKronstadt a răspuns:

Eu nu sunt "fetelor", dar îți pot spune că-mi place postarea ta, aproape mi-au dat "lăcrimele". Scuză-mă, că oftez...
Ce frumoasă "ieste" tinereț(e)a big grin
P. P. Scuză-mi gramatica, dar sunt "iemoționat".

| Eusicamatat a răspuns:

La anceput te doare un pic dar dupa e frumos

| MissDyDee a răspuns:

Stii poti sa vbesti cu el si sa ii spui sa mareasca preludiul fiind prima data..sa te sarute mult si sa te mangaie sa. ti vorbeasca frumos ca daca el face asa atunci si tu te relaxezi si nu te mai gandesti ca poate sa te doara. daca el decat te dezbraca si vrea sa o si bage normal ca esti speriata de bombe. cel mai bine e o atmosfera romantica ceva lumanarele cu lumina stinsa sau micsorata cu ceva muzica linistitoare in surdina si saruturi si mangaieli la greu si abia apoi actul...trebuie sa aiba rabdare cu tine daca nu are nu merita iti zic sincer! ..Bafta!

| Ina93 a răspuns:

Pai parerea mea ar fi sa ii zici ca nu te-ai mai culcat cu alt cineva si ca e primul baiat si o sa inteleaga.

| Doina234 explică (pentru Ina93):

Stie ca e primul baiat

| Ina93 a răspuns (pentru Doina234):

Pai atuncea spune-i ca nu te-ai culcat cu nimeni..si nu ai de ce sa iti fie teama. daca te iubeste o sa te inteleaga.
vezi acum cand erai dezbracata putea sa insiste si nu a facut-o.
deci zi ca e primul baiat

| costellodonatz a răspuns:

Poate esti alergica la baieti destepti, eu stiu... d'oh

| AmaToaRea a răspuns:

E logic ca trebuie sa fii relaxata sa iti placa si sa iti doresti ceea ce urmeaza sa faci. durerea nu va trece orice ai face ca asa este. Daca el e mai experimentat ca tine sa incerce sa te i-a cat mai usor sa te sarute sa te faca sa vrei u mai mult decat el si restul vine de la sine

| Andreutza184 a răspuns:

L-a inceput poate fii dureros, mai bine dupa ce te imbeti o faci cu el laughing ca sa nu simti nimic

| TinaDoll2022 a răspuns:

E normal sa te doara pana la urma sparge dendonul ala...sau ce este.Nu poti sa-l rogi sa te excite fa-o tu singurica excita-l tu pe el si te vei excita si tu automat, daca il exciti si el o sa fie "lesinat" si o sa te mangaie tandru si o sa te sarute dulce si o sa uiti de teama, rusine si de durere.Totusi un sfat incercat acel gel nu stiu cum ii se spune este ca un gel, este de la Durex si ajuta pentru ca aluneca mai repede si il gasesti oriunde si nu costa foarte mult. Inca un sfat daca esti virgina, spune-i cand ti-l "introduce" laughing pentru prima oara sa nu aiba prezervativ, iar atunci cand esti sparta de tot sa si-l puna pentru a preveni orice neplacere.Fii tare, pana la urma tot trebuia sa se intample odata!

| Adele29 a răspuns:

Da asta mi s-a intamplat si mie a durat cam o luna de incercari de-astea.Noi ne0am certat inainte apooi fiind nervoasa si voind sa il impac nu maam mai gandit la frica si a reusit sa ma dezvirgineze..si nu a durut chiar asa cum credeam eu.big grin

| Dedeeeee a răspuns:

Vorbeste cu el si roaga. l sa incerce sa te excite la maxim in timpul actului sexual: prin mangaieri, sarutari tandre. in acel moment tu nu o sa te mai gandesti la altceva. o sa uiti de complexe sau frica.atunci doar te va deranja putin dar nu o sa simti o durere prea mare. cunosc astfel de persoanebig grin. multa bafta:*:*:*