| Lelutza a întrebat:

Salutare am nevoie de parerea fiecarui din voi a baetilor in deosebi. Cam asa este de fiecare cind ma cert cu prietenul si ajungem pin la dispartire el spune ca cel mai tare ma va inerva faptul ca vei fi cu altul...dar nu spune ca iubeste si ca nu doreste acest lucru, cum credeti iubeste? ce credet despre asta!?

6 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Poate tine foarte mult la tine si ii e teama ca se v-a intampla asta. Incercati sa nu va mai certati

| VladGH a răspuns:

Sigur ca te iubeste ii este frica sa nu te pearda, se va simti foarte rau daca te vede cu altcineva. Ai grija ca baietii sunt foarte periculosi in momentele astea. Si la fete se intimpla de astea asa ca si ele sunt periculoase. happy

| karsivan a răspuns:

Este doar incapatanat si nitel egoist, dar probabil ca tine la tine dar nu stie sa-ti arate.

| L7w7n7d7 a răspuns:

"de fiecare data cand ma cert cu prietenul meu"
Asta înseamnă că vă certaţi cam des. E clar că relaţia nu merge.

| Uzzy1993 a răspuns:

Daca zice asta inseamna ca tine la tine enorm si nu suporta gandul sa te vada cu alt baiat pentru ca te iubeste pur si simplu prea mult happy. El te iubeste chiar daca nu stie sa arate asta pentru ca daca nu te-ar iubi nu l-ar interesa daca ai fi cu alt baiat. Sper ca te-am ajutat.

| Raiiiisa a răspuns:

Se vede ca tine la tine, pentru ca altfel nu i-ar mia pasa ca maine ai putea fi in bratele altuia si nu in bratele lui.
Probabil nu ii convine ceva in relatia voastra si de aceea va certitati, intr-un fel ar vrea sa se termine si tu sa ramai mereu a lui.