| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o curiozitate dacă ma poate lămuri cineva. Am tot văzut si auzit ca femeile pot avea mai multe orgasme, dar prietena mea după ce termina de ce spune ca nu mai poate sa termine a doua oara? Terminatul nu înseamnă orgasm sau cum? Si nu e nici vorba de faptul ca nu vrea sa o facă cu mine pentru ca cu puțin timp înainte nu prea știam cum sa o fac asa bine sa termine. Mai rar, adica daca o penetrez ușor termina. daca dau cat de tare pot nu termina aveam o chestie înainte. Nu ma judecați nu le am asa bine cu ale sexului.

3 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

E foarte bine ca are orgasm. Chiar daca nu are mai multe. Din statistica doar 40% din actele sexuale se termina cu orgasm si pentru femei. Cu timpul, cand lungimea actului sexual va fi mai mare, iar voi sa fiti cu mult mai experimentati, este posibil sa aiba mai multe orgasme.

| Yuoia a răspuns:

Aici gresiti voi tinerii: dati cat de tare puteti. Nu de asta au nevoie femeile. Mai bine vorbeste deschis cu ea sa iti spuna cum se simte bine.

| Superman237737373 a răspuns (pentru Yuoia):

Abia abia am scos de la ea ceva si mai mult mi-am dat eu seama ca trebuie sa fac foarte încet ca sa termine si ea?