| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o mare nelamurire care ma macina de ceva timp. Daca imi fac o prietena si nu mai e virgina ea nu va mai simti acelasi lucru cu mine cand ajungem in pat? Adica, daca respectivul a avut un penis mai mare, nu va simti la fel? Ma frustreaza foarte mult acest lucru, am tot vazut videoclipuri (nu neaparat pe site-uri xx) in care multe persoane au un penis care arata foarte mare...(Mentionez ca in erectie am 16 si jumatate cam asa) Insa mi se pare ca nu este foarte groasa si am inteles ca si asta e un aspect important, sunt disperat (Baiat, 23 de ani)

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu te mai "dispera". Esti un barbat normal din acest punct de vedere. Sunt destui barbati familisti care o au de 14-16 cm. Discutam cu o femeie caatorita, care mi-a spus ca ea nu vrea sa faca sex cu cineva care are penisul mai mare de 16 cm. Doar daca face parte din acele femei care sunt predispuse la a avea nevoie de ceva mare. Vaginul se adapteaza dupa penis. Bineinteles sa nu fie cat degetul mic.
Ceea ce vezi in filme sunt filme. Iar purtatorii de penis sunt cautati in functie de scopul urmarit in film: e regula excitarea parosistica ale celor care le vizioneaza.

Răspuns Apreciat de Editori
| Sebastiann7 a răspuns:

Lucrul asta difera de la fata la fata, insa in general nu prea ar trebui sa iti pui problema asta. Sunt multi barbati care au dimensiuni si mai mici decat tine (cel putin in Romania). Nu se rezuma totul doar la marime, conteaza cum te misti cu totul si cum o atingi si ii vorbesti, dar crede-ma, chiar nu trebuie sa fii asa de ingrijorat pe tema asta. Da, se poate intampla si sa dai de o fata care prefera ceva foarte MARE, dar nu ai de unde sa stii asta pana cand nu faci sex cu ea, dar in mare parte, repet, conteaza cum o folosesti, nu cat de mare este (exceptie facand cazurile cand e cat un deget).

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Vaginul nu se deformeaza de la primul contact laughing

| Crackman a răspuns:

Vaginul este un muschi, dupa un timp se strange la loc.
Dar totusi daca a umblat cu africani si se invata cu placerea aia, nu o sa ii placa de tine

| Filip90 a răspuns:

Daca sentimentele exista, iar tu vrei sa sa o faci sa se simta bine, poti sa ai 10 cm in erectie... experienta va fi mai mult decat satisfacatoare!