| AimeZ a întrebat:

Salutare. Am o mare problema...chiar grava. Uite ce e, nu sunt un tip rusinos, daca cand vine vorba de fete simt ca mor de rusine. Am tupeu sa fac orice lucru nebunesc, dar cand e vorba de fete..deja e prea mult. De exemplu, sunt elev in clasa a 8-a si peste 1 luna am banchet, ce voi face? Cu cine voi dansa? Mereu am senzatia ca miros urat, cu toate ca eu cred ca jumatate din fete ma plac, dar mi-e foarte rusine. Va rog ajutati-ma cu aceasta problema... dau funda.

Răspuns Câştigător
| andreeamt3 a răspuns:

Hei...stai calm si ai incredere in tine happy Gandeste-te ca esti cu prietenii tai, sunt sigura ca nu esti singurul rusinos, toata lumea are emotii la banchet.La un moment dat uitati voi si de colegi si de profesori si de emotii si nu o sa va mai concentrati la nimic din toate astea, o sa dansati toti cu toti happy.
Nu uita: ai incredere in tine. Have fun!

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Te speli bine inainte, dai cu deodorant, speli dintii, dai cu apa de gura. Cu asta ai scapat de miros.
Le inviti la dans pe toate care iti plac. Unele te vor refuza, dar nu e un capat de lume. Daca asa ceva e acceptabil acolo, le tragi mai aproape sa le simti. O sa fie pacut happy

| Eduard619 a răspuns:

Nu e chiar asa nu-ti mai face pareri de genul mirosul totusi este un inamic grav in cazul fetelor spala-te bine spala-te pe dinti da-ti cu cv in par sau doar dau cu pieptanul si dupa nu mai ai ce face decat sa fii tu insuti.

| AimeZ explică:

Nimeni?

| Iouji a răspuns:

Pai. de dansat, poti sa dansezi cu mama ta, iar in legatura cu mirosul... fa si tu un dus doua trei