| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am o mare problema.Imi plac fetele, dar mi se scoala la baieti. Nu mi se pare ceva normal.Nu stiti vreo iesire din situatie fara psiholog?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bisexualitatea si homosexualitatea nu mai sunt o problema in ziua de azi. Ba din contra, aduc chiar mai multe drepturi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti castra si atunci mersul la baieti va fi ceva normal pentru tine. Te-am scapat de psiholog!

| teetrrerretre a răspuns:

Ba da. Treci la baieti big grin.

| bobinyo a răspuns:

Poate ca e o chestie psihica, si nu poti trece, incearca sa nu te mai gandesti.si ia o ca pe ceva normal un anume timp. poate se rezolva

| KillerXP a răspuns:

Esti bisexual. Singura explicatie.

| Dan2991 a răspuns:

Ba ce ador eu TPU, la orice intrebare stupida primesti raspuns :d