| LexuKrys a întrebat:

Salutare, am o mica mare problema.
Si anume: Duminica, fac cu prietena mea 1 an de relatie. Am ales florile, vinul...
Problema sta in felul urmator.
Ea a spus ca pregateste cina. Eu sa aleg muzica. A spus ca stie ca nu o voi dezamagi. problema e ca nu e romanca (este o englezoaica.) daca era romanca puneam niste salam si gută si scapam de treaba. Glumesc.
As dorii niste melodii de genul :

Kraddy-forbidden
Alina baraz - make you feel
Oliver heldens - gecko

Ati prins voi ideea ceva cu tenta erotica.

Poate sa fie din :trap,trance,dubstep, etc

1 răspuns:
| Maios a răspuns:

Poti sa ii pui ceva de Betowen ca este foarte romantica si iti mai dau ceva pentru ceva erotic foloseste "praf de coarne de radasca", ii pui la fata in vin Foarte Putin praf, repet Foarte Putin praf si in seara acea vei avea ce ti-ai dorit!