| alexandru999992 a întrebat:

Am o prietena care ma cheama mereu afara si stam mult... vorbim orice. dar are prieten, si prietenul ei o cam inseala, eu i-am spus ca vreau sa stau cu ea dar a zis ca nu ne vede mai mult decat prieteni. Idei? va rog mult

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, si ea nu-l inseala pe ala cu tine?
Ca amandoi fac acelasi lucru, se intalnesc cu altii pe ascuns.
cred ca merita unul pe celallat, ca amandoi fac exact acelasi lucru.

| EmanuelKant a răspuns:

N-are rost, cauta alta si cel mai important nu fii psihologul ei.

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Pai. ai putea sa fii alaturi de ea pana se razgandeste. Am trecut prin asta si iti spun ca sansele sunt mici. continua si vezi ce iese.