| Ionut_1246 a întrebat:

Salutare am o prietena si sunt cu ea de 6 luni, eu mereu am vrut so sarut dar ea zicea:alta data, tata e acasa, trebuie sa plec undeva etc. si vreau sa stiu daca ma mai place... Dau funda happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu te placea, te lasa.Pur si simplu ai dat peste o fata cuminte si care se teme sa fie sarutata...Nu-i mai anunta ca o saruti,ia-o in brate si sarut-o pur si simplu. Poate ca ii este si rusine, n-o mai fi sarutat-o nimeni niciodata si nu stie sa sarute, poate e mult prea sensibila sau tu prea respectuos...incearca sa te apropii mult de ea, atat sufleteste cat si fizic, si fura-i un sarut! Mult noroc!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu te lasa sa o saruti si au trecut atatea luni inseamna ca face misto de tine.

| RXN a răspuns:

Ce fel de relatie aveti voi daca nici nu va sarutati?
Stiu faza cu ascunsul de parinti, caci si ai mei sunt sariti, dar chiar in halul asta? Si mai aveti si 6 luni... Dubios.Ce varste aveti?

| LifeInColors a răspuns:

Probabil te mai place- daca nu te-ar fi placut, probabil ti-ar fi spus-o. Poate nu se simte pregatita sau pur si simplu nu vrea, nu are rost sa insisti pentru ca o sa se simta sufocata. Cand o sa vrea, o sa iti dea ea de inteles chestia asta. Mult succes!

| AmoreSpeciale a răspuns:

Te ocoleste. posibil sa fie ceva la mijloc... data viitoare in timpu care vrei sa o saruti pana nu baga o scuza sa plece intreab-o ce se intampla ...scurt si la obiect sau poate chiar nu a mai practicat pana acum, hai ca poti trebuie sa vorbiti neaparathappy

| Maya_8462 a răspuns:

Poate ca nu se mai simte atrasa asa de mult de tine. poate ca incearca sa iti spuna asta prin miscari cine stie poate ca a gasit pe cineva mai bun.Cred ca incearca sa te evite

Pe de alta parte poate se simte atrasa de tine dar nu e inca pregatita.dar 6 luni? e prea mult.eu cred ca poate parinti nu sunt de acord. Fundita?

| madistrez a răspuns:

Eu zic ca nu stie sa sarute si ii este rusine sa iti spuna

| karla22bv a răspuns:

Eu cred ca nu te mai place ori are alt baiat ...de ce nu o intrebi ce se intampla? sau incearca sa o inviti intr-un loc unde sa fiti doar voi 2 sau la o plimbare si vezi ce rezolvi! Succes