| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema/curiozitate! Marimea penisului meu la 14 ani e de 15-17cm in stare erectila. E okay? E o medie sau ceva?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mic trebuie sa il ai de 20 la varsta asta

| Emilian65 a răspuns:

La 14 ani, marimea penisului de 15-17 cm in stare erectila este normala.

| SkyPilot a răspuns:

Stai bine. Esti catre limita superioara a ceea ce se consideraa "mediu". Roaga-te sa nu ma creasca prea mult happy

| ywar a răspuns:

Prietene, e vrajeala ce ne spui tu -- nu are cum sa varieze atat de mult lungimea 15-17 cm? Mai taie din el sau din minciuna.

| MVRARIVM a răspuns:

Iti mai creste pana pe la 22-23 de ani. Profita de lungimea aia cat esti tanar pentru ca odata ce inaintezi in varsta NU vei mai avea destula presiune sanguina de la inima sa ti-l tina in stare erectila. La lungimi mari presiunea sangelui trebuie sa fie mai mare. Poate vei avea erectie dar pentru putin timp. Asta este, se mai intampla... laughing