| thefake123 a întrebat:

Salutare, am o problema de 2 ani ma tot resping fetele, adică chiar nu știu ce sa le mai fac. Ideea e ca nu sunt un băiat chiar asa urat nu vreau sa zic ceva greșit pentru ca fiecare e frumos in felul lui. Dar vorbesc cât se poate de frumos cu ele și degeaba și nu știu ce vor, ce sa le mai fac ce sa le spun. Ma puteți ajuta sa îmi spuneti de ce, efectiv nu mai suport. Dau funda!

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce vorbești cu ele?

| ywar a răspuns:

Pai fii badboy: lanturi, geaca de piele, cercei peste tot, tunsoare marfa si lucrurile-s aranjate. Pe urma tot ce trebuie sa faci este sa stai cu plasa intinsa, cad ca tantarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Improve you EQ (Emotional Intelligence).

| Together a răspuns:

Vorbitul asta cat se poate de frumos cu ele s-ar putea sa le plictiseasca, sau sa-l interpreteze ca slabiciune. Incearca sa le provoci un pic.

Sunt multi factori care te fac atragator, cum te ingrijesti, ce haine ai, cum mirosi, cum te misti, cum vorbesti... Uita-te la tipi care sunt alesi de femei si incearca sa faci ca ei.

| RefinedStrings a răspuns:

Nu stiu ce experienta ai in ce priveste relatiile de prieteniile cu fetele dar iti zic eu un secret:
Increderea de since contează 75%.

Ai idee câți barbati care au iubita/sotie, primesc avansuri de la alte fete din simplul fapt ca emana incredere datorita faptului ca au deja o partenera? Ai fi surprins!

Fii mai increzator, mai amuzant si mai. tare in cojones!

Succes!

| Editocroci a răspuns (pentru RefinedStrings):

Eu dacă știu că un bărbat e însurat sau cu prietenă nu mă bag. Dar se bagă panaramele. Sper că sunt bătute bine după aia.

| IoanaMaria321 a răspuns:

Fii badboy, să ai un corp sexy. Fă sală

| Lefter_Gianny_1999 a răspuns:

Scuipa injura da in cap si vezi cum vin?