| Fakera a întrebat:

Salutare, am o problema m ai complicata, sunt băiat și îmi făceam și eu una mica și am ejaculat pe șervețel și după m-am șters la fund cu el, sunt oarecum panicat pentru ca am înțeles ca mai nou se poate rămâne însărcinat ca bărbat? Țin sa menționez ca nu a fost o cantitate mare de spermă chiar insesizabila pot spune și nu am introdus nicidecum doar m-am șters. Dacă e cineva mai documentat îl rog sa ma lămurească!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravid în aceasta situație.

| Fakera explică (pentru Emilian65):

Asta tind sa cred pentru ca doar m-am șters și după m-am spălat rapid și nu cred ca e cazul nu?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti nebun sau ce ai?

| Cipi1212 a răspuns:

Că bărbat nu poți fi însărcinat dar nu este o idee bună să te ștergi la fund cu șervețelul cu spermă.

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Buna sefule, cu siguranta vei ramane insarcinat! Emilian minte! Vezi ca la barbati dureaza 10 luni!

| adam7 a răspuns:

Eu zic să vizitezi urgent un ginecolog ca nu e de joacă cu asta, vezi să nu-ți fi crescut și sânii între timp ca mai nou așa se întâmplă când faci d’astea

| Fakera explică (pentru adam7):

Pai da doar ca faza e ca doar m-am șters și după am șters rapid când am realizat

| adam7 a răspuns (pentru Fakera):

Nu înțelegi ironia, cum naibii să rămâi însărcinat ca bărbat?
Și anal?
Normal ca e o glumă mesajul tău, oricine poate scrie online și are un smartphone a trecut pe la școală cat sa învețe un minim de biologie.

| RaluAle00 a răspuns:

Te rog, ce dracu nu mai crede ce mai vezi pe internet.Cum naiba poate un bărbat să rămân însărcinat? Acum bărbați au vagin și nu știu eu.Si mai ales că doar ți-ai șters curul cu un șervețel

| DauSfaturiDeViataSexuala69 a răspuns:

Oameni care ti au raspuns la comentariu nu stiu noutatile si noul update ca barbatii pot sa ramana insarcinati,INSA EU STIU! eu stiu totul,si lasa ma sa iti deschid calea, stii pe raperu ala lil nas ala negru de i gravid, e barbat si gravid, se poate, trebuie sa ai grija si sa vizitezi urgent un doctor ca nu cumva sa ti se micsoreze penisul si sa ti se umfle sfarcurile