| Daniel_Bunea_1985 a întrebat:

Am si eu o intrebara pentru voi! Imi place o fata foarte mult e cam prima oara cand vreau sa fiu cu o fata ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Indeea e urmatoarea.Inainte sa zice-ti ca va place o fata trebuie sa stii daca si ea te place sau ai esti drag.Nu mai face-ti tampenia sa spune-ti ca va place de o fata daca aia nu va place, sau nu are acelesi sentimente ca si tine.Bun daca esti sigur ca te palce, lucru destul de simplu de aflat.Baga-tea cu ea in seama,fa-i complimnete si tot asa. daca se bucura si e oki e de bine daca devine rece si distanta e nasol. Daca te place :Scoate-o in Oras,incearca sa ai induci ca vrei sa fi cu ea, incepand cu atingeri subtile, pe mana, tachinarii si incercari de a o saruta, complimnete dar nu prea de tot ca e cam naspa uneori.Fa-o sa intelega ca o placi si cand prinzi momentu o saruti.Ideal e sa o atingi la nivelu sentimentelor si sa o faci sa intelega sa spun asa ca esti baiatu cautat de ea. Apoi daca nu vrea sa te sarute, nu e chair asa de naspa.Ideal e sa incerci ca sa vada ca ai Tupeu si ca pe Viitor o sa poata sa se bazeze pe tine.Restu vei vedea tu. Inca ceva.Nu e un dezastru daca nu te saruta, sunt atatea metode -unele chair josnice de a facea o fata sa te sarute, incat uneori ma intreb daca se merita atata pentru un sarut.Ai grija si tine cont de astea.

| Dianaaaa1234 a răspuns:

Incearca sa ii atragi atentia, vorbeste mai mult cu ea daca o sa o faci sa rada poate usor, usor te va place si ea, sau poti sa ii spui in fata ca o placi sau ca esti indragostit de ea si vezi cum reactioneaza. Sper ca ti-am fost de folos.