| DjGrasu a întrebat:

am si eu o intrebare adresata mai mult fetelor, asa din curiozitate. May, am un prieten care la un timp dupa ce se cun si vb cu o fata ai bate apropouri sa faca sex, si in totdeauna fetele ai zic,, Dar ai cu ce?, ce sa faci cu surubul ala mic? laughing, si nu doar o fata i-a zis asa, din cate imi zicea el, deci fetelor de unde stiti voi cat de mare e penisul daca nici nu l-ati vazut?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il pipai, scumpo, cum altfel?
Poate sa fie mic si sa isi faca bine treaba decat unul mare care greu se scoala dimineata si te lasa la greu in restul zilelor

| answer a răspuns:

Se uita la marimea nasului! Se zice si cam e adevarat, ca nasul mare tradeaza marimea peste medie a penisului (adica cine are nasul mare are si penisul mare)! Asa se uita fetele cat de mare o ai/are! laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sti cum se spune, cine are nasul mare, are si **** mare.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Adica vrei sa spui ca prietenul ala esti u.Pai cand vorbesti cu o fata ti se mai scola putin ca na e o fata si se vede cat a crescut in pantaloni

| silviu98_2761 a răspuns:

Mai se vede prin pantaloni asta depinde si ce are si daca nu l-a vazut asta e si sa le spui sa nu se mire pe dinafara cand o vede afara si depinde si ce mare e asta e puta lui?>rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns:

Este o expresie.