| 3udoareu a întrebat:

Salutare..am si eu o mica problema. sunt cu un baiat de 1 saptamana si e foarte simpatic..de o luna vorbim non stop de dimineata pana seara la telefon, smsuri, oricum stiu sigur ca ma iubeste si il iubesc mult...problema e ca el vrea o relatie serioasa, el 19 ani, eu 17 ani si el urmeaza sa plece peste 2 luni in strainatate.eu sunt virgina, credeti ca as gresi daca m-as culca cu el asa devreme? el ma iubeste mult si ne intelgem extraordinar de bine...nu pot sa il las sa astepte 8 luni pana vine in tara dar si in 2 luni e prea din scurt, el zice ca asta ne-ar apropia mai mult si ca asa va fi sigur ca o sa il astept pana se intoarce.ce sa fac? astept pareri

9 răspunsuri:
| RalukBrown a răspuns:

Nu face greșeala asta te rog eu!
Exclus să te culci cu el, dar tu faci cum vrei, doar să nu regreți mai târziu!
Nu uita, aparențele înșeală uneori!

| NnDWtf a răspuns:

Lulz, nu te culca cu el doar ca a zis el ca v-ar apropia mai mult. El stie ca are de obtinut ceva de la tine, dupa, o sa isi piarda interesul.

| 7639781254 a răspuns:

Nu ai cum sa-l iubesti dupa o saptamana. Asta nu-i posibil. Eu zic sa nu te culci cu el pentru ca nu stii ce o sa faca el acolo unde pleaca, iar daca iese rau si afli ca te-a inselat sau va despartiti din alte motive, o sa regreti ca te-ai culcat cu el cand nu merita.

| OchiiCaprui a răspuns:

Cica,, sa fie sigur,, ...acum fara suparare, eu cred ca vrea sa se culce doar cuu tine, pentru ca daca te iubea nu te punea sa te culci cu el.Mi se pare ca e genu de baiat care isi face o prietena iar a doua zi o pune in pat.
Parerea mea.

| lory1994 a răspuns:

Sincer sa iti zik..pari o fata ok asa ca nu are rost sa imi bat joc de tine, desi la ora asta mi-e foarte sila sa imi activez neuronii si sa fiu binevoitoare dar pentu tine voi face un efort:zici ca ai doar 1 saptamana cu el si ca esti sigura ca il iubesti.ei bine daca il iubesti asa cum crezi si nu e doar o atractie fizica atunci fa ceea ce iti cere inima! traieste clipa, viata e scurta si oricat de eterna pare iubirea, ea niciodata nu e de ajuns! nu te lasa ghidata de principii sau reguli..lasa-te dusa de val..insa ai grija ca nu toti baietii sunt asa. unii pot fi ingeri sau chiar partenerul perfect insa dupa ce se plictisesc de tine te arunca la gunoiwinking take care

| Copiluţa69 a răspuns:

Păăăii. Părerea mea e că dacăă sunteţi de o săptamână impreuna nu ai cum să îl iubeşti.
Chestia asta dureazăă.
Fă ceea ce crezi că e bine. şi ceea ce simţi :**
Sper căă am ajutat! :*

| AlinStefanAlin a răspuns:

Nu cred ca e ok sa te culci cu el stiind ca va pleca pentru 8 luni, astepta si vezi cum te intelegi cu el dupa ce vine... daca nu ii convine e clar ca nu merita

| DodokSan a răspuns:

Eu nu inteleg cum percep femeile sexul...
Pentru barbati e ceva unic maret glorios
E ceva bun... Ceva ce astepti cu nerabdare si de care nu poti sa te saturi
La femei e total pe dos
Chiar nu inteleg...
Ca sa iti raspund la intrebare
Crede-ma ca tot ce spune el e vrajeala
Multi folosesc schema respectiva ca sa isi... satisfaca nevoile
Daca femeile ar avea aceeasi parere despre sex ca si barbatii
Atunci nu ar mai exista texte de genul astatongueeste 2 luni plec in Somalia hai sa te *** ca sa fiu sigur ca nu ma uiti

| 3udoareu explică (pentru DodokSan):

El a zis ca asteapta si 8 luni dar nu ma lasa inima sa-l cinui asa mult.