| SmiguelRasta a întrebat:

Salutare..am si eu o problema destul de mare.Am 14 ani (1.50m) si penisul in erectie de 7 cm, Curbat si cu venele foarte vizibile. Poate fi o problema? Mai ales marimea

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema nici marimea nici curbura penisului. Esti mic de varsta, are timp sa mai creasca pana cand trebuie sa-ti incepi viata sexuala.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Pentru 14 ani e cam mic. Va trebui a compensezi prin tehnica happy Daca e curbat in sus, este un avantaj. Venele sunt vizibile in erectie la marea majoritate.

| SmiguelRasta explică (pentru SkyPilot):

Cum adica sa compensez prin tehnica?

| SkyPilot a răspuns (pentru SmiguelRasta):

Sa inveti sa il folosesti cu fetele happy

| Lawliet14 a răspuns (pentru SmiguelRasta):

Stai linistit, asteapta sa iti creasca. Nu fa nimic.