| Buzincu_Taniuşa_1994 a întrebat:

Am si eu o problema. Luna asta nu mi-a venit ciclul.Prietenul meu n-a ejaculat in mine, am facut si test care a iesit negativ. Nu pot sa mi explic care poate fi cauza? Heeelp.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin modul laconic si simplist de formulare a intrebarii nu se poata da un raspuns corect. Probabil poate raspunde doar MamaOmida. Tot ce se poate spune intro astfel de situatie pot fi doar niste simple pareri subiective insa nimic concret. Posibil, probabil dar si incert, poate fi vorba doar de o dereglare hormonala. Cand vei prezenta datele concrete si necesare pentru ca sa poata fi facuta o analiza atenta stiintifica se va putea formula si un raspuns clar, concret dar mai ales corect. Sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine si testul de sarcina a iesit negativ, inseamna ca nu ai ramas gravida. Ai rabdare ca poate vie in zilele urmatoare sau poate este vreo dereglare hormonala care a produs aceasta intarziere.

| intelboss a răspuns:

Nu a ejaculat in tine...dar unde? daca a ejaculat undeva pe pubis sunt sanse sau in anus la fel acum depinde