| Manolache_8121 a întrebat:

Salutare. am si eu o problema si m-am decis sa va cer ajutorul. nici nu stiu cum sa o spun pare stupid. am penisul. indoit ca sa zic asa. in sus. ca o banana mai exact. pot face ceva sa-l indrept? specific ca am 16 ani. mersi aniticipat, sper sa nu ma luati in ras!

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Stai linistit flacaule. Esti visul oricarei fete!
Bafta!

| Damian a răspuns:

Mai schimba mana

| gabrielgypps a răspuns:

E normal sa fie asa. si fetelor le place mai mult daca e stramb.

| piktor a răspuns:

Ciocanu si nicovala tinere (sau un ciocan pneumatic ca sa nu obosesti prea tare)

| dragos_7623 a răspuns:

Si eu il am la fel stai linistit mai bine o las pe prietena mea sa iti scrie stai calm vei da la tinta G :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bun asa. se duce direct la punctul "G" al femeii.ehei! cunoscătorii ştiu despre ce e vorba...